JUŻ OD 29 LAT!  Electronics Box - Z nami bezpieczniej!!!

Aktualności

Mamy przyjemność zaprezentować obiektowy system zliczania osób.

Rozwiązanie przygotowane dla małych sklepów jak i dużych domów handlowych oferuje możliwość automatycznego zliczania i monitorowania przepływu ludzi na terenie obiektu.

 

Prezentujemy ofertę na system kamer termowizyjnych do pomiaru temperatury ciała człowieka.

W dobie pandemii koronawirusa jest to doskonały sposób na zabezpieczenie siebie oraz swoich pracowników i ich rodzin przed zarażeniem się.

W dniach 28-29 listopada 2019 wzięliśmy udział w bardzo interesującej dorocznej konferencji Kronos.

 

Drodzy Klienci!

Mając na uwadze bezpieczeństwo Wasze i naszych pracowników informujemy, iż dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować zagrożenia związane z występującą epidemią.

Postarajmy się ograniczyć do niezbędnego minimum kontakty osobiste. Wszelkie sprawy biurowe załatwiajmy przez e-mail albo telefonicznie.

Electronics Box wraz z firmą Satel zorganizował 28.11.2019 szkolenie dla instalatorów z doświadczeniem praktycznym i teoretycznym.

Electronics Box zaprasza na szkolenie i prezentację systemów przeciwpożarowych marki AWEX oraz zasilaczy marki Pulsar.
W programie szkolenia:

Zapraszamy na wakacyjną promocję sprzętu BCS. Promocja obowiązuje od 6 sierpnia do 31 sierpnia 2019 lub do wyczerpania zapasów.

Szczegóły w naszym Biurze Handlowym.

Jest tego naprawdę sporo, warto zajrzeć do nas. Zapraszamy !!!

Wszystkim klientom, sympatykom, pracownikom, firmom współpracującym życzymy wesołych Świąt i lepszego nowego 2020 roku.

Szkolenia, które odbyły się w dniach 30 i 31 maja, cieszyły się  ogromnym zainteresowaniem. Dlatego zdecydowaliśmy się je powtórzyć.

Electronics Box, wraz z firmą NSS System, zapraszają na szkolenie techniczne z produktów BCS LINE ze szczególnym uwzględnieniem zaawansowanej analityki treści obrazu.

 

Początek strony