JUŻ OD 30 LAT!  Electronics Box - Z nami bezpieczniej!!!

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Oferujemy profesjonalizm poparty 30 letnią obecnością na rynku, jakość (ISO 9001), zgodność z Polskimi Normami, certyfikaty producentów.

Jeżeli dla Ciebie cena nie jest jedynym lub najważniejszym kryterium wyboru, a zależy Ci także na jakości, to dobrze trafiłeś.

Salon sprzedaży

Sprzedaż urządzeń

do systemów alarmowych, sygnalizacji pożaru, CCTV, kontroli dostępu i sieci komputerowych.

Stacja Monitorowania Alarmów

Monitorowanie

systemów alarmowych, sygnalizacji pożaru, pojazdów itp. dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Instalacje

Instalacje

systemów alarmowych, sygnalizacji pożaru, kontroli dostępu, CCTV, sieci komputerowych. Projektowanie.

Serwis systemów

Serwis

Systemy alarmowe, sygnalizacji pożaru, CCTV, sieci komputerowe - naprawy, przeglądy i konserwacja.

W dniu 11 czerwca 2016 roku, przy udziale około 250 zaproszonych gości, odbył się piknik jubileuszowy Electronics Box. Bawiliśmy się na terenie Poleskiego Ośrodka Sztuki przy ul. Krzemienieckiej w Łodzi.

Około godz. 15 miałem przyjemność powitać gości.

Zaprosiliśmy na imprezę naszych pracowników, klientów, dostawców towarów i usług oraz przedstawicieli firm zaprzyjaźnionych. 

Wykonywaliśmy instalacje dla ponad 1500 obiektów, monitorujemy aktualnie ponad 4000 obiektów, dział handlowy posiada kilkuset stałych odbiorców  - nie mogliśmy więc zaprosić wszystkich klientów. Musielibyśmy w tym celu wynająć leżącą po drugiej stronie ulicy Atlas Arenę (nota bene też naszego klienta) - a póki co jeszcze nas na to nie stać. Dlatego też zaprosiliśmy tylko tych klientów, którzy są z nami najdłużej.

Jednak wszystkim klientom bardzo dziękujemy - bez nich istnienie naszej firmy nie byłoby możliwe. Mówiłem o tym podczas przywitania i tu powtórzę: olbrzymi udział w sukcesie Electronics Box mają nasi pracownicy. Większość z nich jest z nami ponad 10 lat, a kilka osób nawet ponad 20 lat. Wszystkim bardzo dziękujemy.

Dziękujemy też naszym dostawcom i innym zaprzyjaźnionym firmom.

 

 Odwiedziła nas telewizja TOYA, która pokazała reportaż z naszego jubileuszu.

 Goście mieli do dyspozycji wspaniały catering (i piwo).

 Panie mogły skorzystać z makijażu oraz fryzjera stylisty,

Zaprzyjaźniony dealer Toyoty - firma AMX - pokazał najnowsze modele samochodów, zaprzyjaźniony deweloper - firma Varitex - zaprezentował osiedle Srebrna Ostoja, a zaprzyjaźnione koło studentów Iron Warriors z PŁ przedstawiło bolid, który wygrał niedawno zawody dla samochodów, które potrafią przejechać prawie 1000 km na jednym litrze paliwa.

 Mogliśmy się pobawić na strzelnicy paint - ballowej,

 na segwayu,

 

 

 pospadać  uroczo z byka rodeo,

 czy pograć w cymbergaja.

 Było wiele konkursów z nagrodami. Nagrody ufundowały nasze zaprzyjaźnione firmy: C&C Partners (dostawca CCTV), SATEL (producent systemów alarmowych, kontroli dostępu i sygnalizacji pożaru), EMU (dostawca akumulatorów i rozwiązań zasilania awaryjnego), Orange (operator sieci telefonii komórkowej), NSS (dostawca CCTV). Za wszystkie nagrody serdecznie dziękujemy.

 Wieczorem był tort urodzinowy, a potem dyskoteka do białego rana.

Wszystkim dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę. 

Electronics Box - ochrona biura, domu, firmy, mieszkań.

Profesjonalny monitoring w domu i firmie, systemy alarmowe.

Witamy na stronie internetowej spółki Electronics Box.

Od 1991 roku mamy przyjemność świadczyć profesjonalne usługi w zakresie ochrony mienia i ochrony przed włamaniem. Zabezpieczamy z powodzeniem firmy, biura i domy, stosując najnowocześniejsze technologie elektroniczne, m.in. systemy alarmowe, monitoring alarmów i monitoring wizyjny CCTV.

Poza ofertą przeznaczoną dla osób prywatnych, firm i instytucji, posiadamy rozwiązania dla zakładów instalujących systemy oraz dla profesjonalnych agencji ochrony.

W sumie, z naszych usług skorzystało prawie 5 tysięcy zadowolonych Klientów. To niebagatelny kapitał zaufania, który sprawił, że możemy Państwu służyć już ponad ćwierć wieku.

Wraz z regularną sprzedażą, instalacją i serwisem urządzeń, organizujemy szkolenia, służące między innymi popularyzacji zagadnień związanych z systemami antywłamaniowymi i CCTV.  Uświadamiamy i tłumaczymy, jak istotna jest odpowiednia ochrona własnego dobytku – często gromadzonego z mozołem przez lata. Dlatego też zachęcamy do korzystania z rozwiązań najlepszych, a niekoniecznie najtańszych.

Nie stać Cię na oszczędzanie. Zaufaj specjalistom i już dziś nawiąż z nami kontakt.

Działamy na terenie Łodzi i okolic.

Zapraszamy!

 

 
 

KLIENT INDYWIDUALNY

Profesjonalna ochrona domów, mieszkań i rezydencji. Monitoring osobisty.

 

KLIENT BIZNESOWY

Oferujemy pakiety usług w wielu wariantach. Na pewno znajdziemy rozwiązanie jakiego potrzebujesz.

 

AGENCJA OCHRONY

Mamy bardzo ciekawe propozycje współpracy i/lub podwykonawstwa usług.

 

INSTALATOR SYSTEMÓW

Sprzedaz urządzeń. Szkolenia. Monitoring

Co klienci mówią o nas?

Początek strony

Debug