JUŻ OD 30 LAT!  Electronics Box - Z nami bezpieczniej!!!

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Oferujemy profesjonalizm poparty 30 letnią obecnością na rynku, jakość (ISO 9001), zgodność z Polskimi Normami, certyfikaty producentów.

Jeżeli dla Ciebie cena nie jest jedynym lub najważniejszym kryterium wyboru, a zależy Ci także na jakości, to dobrze trafiłeś.

Salon sprzedaży

Sprzedaż urządzeń

do systemów alarmowych, sygnalizacji pożaru, CCTV, kontroli dostępu i sieci komputerowych.

Stacja Monitorowania Alarmów

Monitorowanie

systemów alarmowych, sygnalizacji pożaru, pojazdów itp. dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Instalacje

Instalacje

systemów alarmowych, sygnalizacji pożaru, kontroli dostępu, CCTV, sieci komputerowych. Projektowanie.

Serwis systemów

Serwis

Systemy alarmowe, sygnalizacji pożaru, CCTV, sieci komputerowe - naprawy, przeglądy i konserwacja.

W październiku 1995, dokładnie 25 lat temu, uruchomiliśmy własną Stację Monitorowania Alarmów Electronics Box. Wcześniej, przez trochę ponad rok, prowadziliśmy Stację wraz z inną firmą. Od października 1995 zaczęliśmy robić to sami.

Niestety nie mamy zdjęcia z tego okresu. To jest archiwalne zdjęcie z 1998 roku. Teraz nasza Stacja Monitorowania wygląda zupełnie inaczej.

Tak kiedys wyglądała SMA

25 lat temu podjęliśmy bardzo odważną i ryzykowną wówczas decyzję o założeniu własnej stacji monitorowania. Czas pokazał, że była to bardzo dobra decyzja.

Zaczynaliśmy w 1995 z dwoma komputerami klasy 386, 40 Mhz, 1MB RAMu, dyskami 10 Mb i z jedną operatorką dyżurną. Komputery pracowały w nowoczesnym systemie operacyjnym DOS 6.22 i miały kolorowe monitory!

Obsługiwaliśmy wtedy około 100 obiektów. Duża część tamtych klientów jest z nami do dnia dzisiejszego!

Basia, Jola i Magda pracują w Stacji Monitorowania od samego początku. Nieco ponad pół roku później dołączyły Sylwia i Iwonka. A w 1998 dołączyły Asia i druga Iwonka. Wszystkie one pracują do tej pory i tworzą trzon zespołu.

Oprócz nich mamy grupę operatorek młodszych stażem, ale także bardzo ważnych.

Dziękujemy i gratulujemy! Bez was to nie byłoby możliwe.

W 1998, kiedy robione było to zdjęcie, mieliśmy już aż 6 komputerów, 2 odbiorniki sygnałów i 2 operatorki na każdym dyżurze. Program SIMS do obsługi stacji monitorowania pracował w sieci Lantastic, dzięki czemu obie operatorki miały dostęp do wszystkich sygnałów i wszystkich obiektów. W tym czasie ilość naszych obiektów przekroczyła magiczną liczbę 400...

Obecnie mamy kilkadziesiąt komputerów. Profesjonalne serwery HP w dwu serwerowniach w różnych lokalizacjach. Prywatną "chmurę". Kilkadziesiąt maszyn wirtualnych. System informatyczny KronosNET. Pełną redundancję większości kluczowych elementów systemu. Kilkadziesiąt różnych odbiorników sygnałów, komunikujących się z chronionymi obiektami przez telefon, radio, GSM GPRS, internet. Monitoring włamaniowy, pożarowy, pojazdów, wartowników, wizyjny, osobisty. Ponad 5000 chronionych obiektów. Kilkanaście firm współpracujących w ramach Monitoringu Łódzkiego™ realizujących podjazdy patroli interwencyjnych.

Bardzo dziękujemy naszym klientom, których wielu jest z nami ponad 20 lat, a niektórzy od początku!

Dziękujemy firmom współpracującym i zaprzyjaźnionym!

 

Electronics Box - ochrona biura, domu, firmy, mieszkań.

Profesjonalny monitoring w domu i firmie, systemy alarmowe.

Witamy na stronie internetowej spółki Electronics Box.

Od 1991 roku mamy przyjemność świadczyć profesjonalne usługi w zakresie ochrony mienia i ochrony przed włamaniem. Zabezpieczamy z powodzeniem firmy, biura i domy, stosując najnowocześniejsze technologie elektroniczne, m.in. systemy alarmowe, monitoring alarmów i monitoring wizyjny CCTV.

Poza ofertą przeznaczoną dla osób prywatnych, firm i instytucji, posiadamy rozwiązania dla zakładów instalujących systemy oraz dla profesjonalnych agencji ochrony.

W sumie, z naszych usług skorzystało prawie 5 tysięcy zadowolonych Klientów. To niebagatelny kapitał zaufania, który sprawił, że możemy Państwu służyć już ponad ćwierć wieku.

Wraz z regularną sprzedażą, instalacją i serwisem urządzeń, organizujemy szkolenia, służące między innymi popularyzacji zagadnień związanych z systemami antywłamaniowymi i CCTV.  Uświadamiamy i tłumaczymy, jak istotna jest odpowiednia ochrona własnego dobytku – często gromadzonego z mozołem przez lata. Dlatego też zachęcamy do korzystania z rozwiązań najlepszych, a niekoniecznie najtańszych.

Nie stać Cię na oszczędzanie. Zaufaj specjalistom i już dziś nawiąż z nami kontakt.

Działamy na terenie Łodzi i okolic.

Zapraszamy!

 

 
 

KLIENT INDYWIDUALNY

Profesjonalna ochrona domów, mieszkań i rezydencji. Monitoring osobisty.

 

KLIENT BIZNESOWY

Oferujemy pakiety usług w wielu wariantach. Na pewno znajdziemy rozwiązanie jakiego potrzebujesz.

 

AGENCJA OCHRONY

Mamy bardzo ciekawe propozycje współpracy i/lub podwykonawstwa usług.

 

INSTALATOR SYSTEMÓW

Sprzedaz urządzeń. Szkolenia. Monitoring

Co klienci mówią o nas?

Początek strony

Debug