JUŻ OD 30 LAT!  Electronics Box - Z nami bezpieczniej!!!

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Oferujemy profesjonalizm poparty 30 letnią obecnością na rynku, jakość (ISO 9001), zgodność z Polskimi Normami, certyfikaty producentów.

Jeżeli dla Ciebie cena nie jest jedynym lub najważniejszym kryterium wyboru, a zależy Ci także na jakości, to dobrze trafiłeś.

Salon sprzedaży

Sprzedaż urządzeń

do systemów alarmowych, sygnalizacji pożaru, CCTV, kontroli dostępu i sieci komputerowych.

Stacja Monitorowania Alarmów

Monitorowanie

systemów alarmowych, sygnalizacji pożaru, pojazdów itp. dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Instalacje

Instalacje

systemów alarmowych, sygnalizacji pożaru, kontroli dostępu, CCTV, sieci komputerowych. Projektowanie.

Serwis systemów

Serwis

Systemy alarmowe, sygnalizacji pożaru, CCTV, sieci komputerowe - naprawy, przeglądy i konserwacja.

Electronics Box stale dokonuje nowych inwestycji, poprawiających stopień bezpieczeństwa chronionych obiektów oraz wygodę korzystania z monitorowania. Przygotowaliśmy pakiet dodatkowych usług, który czyni naszą ofertę bardziej atrakcyjną i konkurencyjną.

Nowe propozycje Stacji Monitorowania Alarmów to między innymi:

Możliwość podglądu sygnałów generowanych przez system alarmowy.


Nasi klienci, po zainstalowaniu specjalnego programu, mogą mieć bieżący dostęp do wszystkich sygnałów przychodzących do Stacji Monitorowania z ich systemu - uzbrojenie, rozbrojenie, alarm, usterka itd. Mogą także sprawdzić dane historii zdarzeń np. dokładną godzinę uzbrojenia w wybranym dniu czy też historię alarmów z poszczególnych podsystemów. Dla stałych klientów, zarówno wspomniany program, jak i usługa dostepu do serwera - w ramach promocji - GRATIS!

więcej

Weryfikacja wizyjna sygnałów alarmowych.

Dodatkowa usługa dla klientów naszej Stacji Monitorowania, posiadających system telewizji dozorowej, polegająca na wizyjnej weryfikacji alarmów włamaniowych przez operatorki. Jednocześnie mogą one podpowiadać agentom Grup Interwencyjnych, gdzie znajduje się ewentulany intruz. Do uruchomienia usługi może byc konieczne dostosowanie systemu telewizji. Dla stałych klientów usługa wizyjnej weryfikacji - w ramach promocji - GRATIS, ewentualne dostosowanie odpłatne. Jednocześnie uzyskacie możliwość podglądu np. kamer w  Waszej firmie przez internet.

więcej

Możliwość podglądu tras monitorowanych pojazdów.

Klienci, którzy mają u nas realizowaną usługę monitorowania pojazdów, mogą przy użyciu specjalnej aplikacji zalogować się na nasz serwer. Pozwala to między innymi oglądać na mapie aktualną pozycję pojazdu i jego prędkość. Można też zobaczyć przebyte trasy w dowolnym przedziale czasu. Aplikacja do podglądu on-line oraz usługa dostępu do serwera dla stałych klientów w ramach promocji - GRATIS.

Przy okazji informujemy o obniżeniu cen urządzenia do monitorowania i abonamentu za usługę monitorowania samochodów.

więcej 

Electronics Box - ochrona biura, domu, firmy, mieszkań.

Profesjonalny monitoring w domu i firmie, systemy alarmowe.

Witamy na stronie internetowej spółki Electronics Box.

Od 1991 roku mamy przyjemność świadczyć profesjonalne usługi w zakresie ochrony mienia i ochrony przed włamaniem. Zabezpieczamy z powodzeniem firmy, biura i domy, stosując najnowocześniejsze technologie elektroniczne, m.in. systemy alarmowe, monitoring alarmów i monitoring wizyjny CCTV.

Poza ofertą przeznaczoną dla osób prywatnych, firm i instytucji, posiadamy rozwiązania dla zakładów instalujących systemy oraz dla profesjonalnych agencji ochrony.

W sumie, z naszych usług skorzystało prawie 5 tysięcy zadowolonych Klientów. To niebagatelny kapitał zaufania, który sprawił, że możemy Państwu służyć już ponad ćwierć wieku.

Wraz z regularną sprzedażą, instalacją i serwisem urządzeń, organizujemy szkolenia, służące między innymi popularyzacji zagadnień związanych z systemami antywłamaniowymi i CCTV.  Uświadamiamy i tłumaczymy, jak istotna jest odpowiednia ochrona własnego dobytku – często gromadzonego z mozołem przez lata. Dlatego też zachęcamy do korzystania z rozwiązań najlepszych, a niekoniecznie najtańszych.

Nie stać Cię na oszczędzanie. Zaufaj specjalistom i już dziś nawiąż z nami kontakt.

Działamy na terenie Łodzi i okolic.

Zapraszamy!

 

 
 

KLIENT INDYWIDUALNY

Profesjonalna ochrona domów, mieszkań i rezydencji. Monitoring osobisty.

 

KLIENT BIZNESOWY

Oferujemy pakiety usług w wielu wariantach. Na pewno znajdziemy rozwiązanie jakiego potrzebujesz.

 

AGENCJA OCHRONY

Mamy bardzo ciekawe propozycje współpracy i/lub podwykonawstwa usług.

 

INSTALATOR SYSTEMÓW

Sprzedaz urządzeń. Szkolenia. Monitoring

Co klienci mówią o nas?

Początek strony

Debug